Strona głownaRegulaminKontaktDodaj ogłoszenie

Praca dla pań escor Paryż/Londyn

Zapraszam wszystkie dziewczyny

Chciałabyś zarabiać dobre pieniądze w krótkim czasie? Jesteś otwarta nie boisz się nowych wyzwań? Chcesz prowadzić standard życiowy na wysokim poziomie?
Masz dość współpracy z pseudo firmami? Zależy tobie na wysokich zarobkach których w Polsce nie zarobisz, 1000zł za jedno spotkanie? Chcesz pracować w ekskluzywnych hotelach? Potrzebujesz gwarancji oraz zapewnienia niezbędnej pomocy oraz doradztwa?


Jeśli tak, to ogłoszenie powstała specjalnie dla Ciebie!

Zapewnimy Tobie komfortowe warunki pracy z klientami we Francji (Paryżu) oraz Trujemy dziewczyny do Anglii( centrum Londynu)
Współpraca tak samo wygląda jak w Londynie i Paryżu
Organizowane są obecnie turnusy do Paryża stolicy Francji i największej aglomeracji (długość terminu zależy tylko i wyłącznie od Ciebie i Twojej dyspozycyjności). Na miejscu mamy przygotowane miejsca w ekskluzywnych hotelach, klienci współpracują z nami od wielu lat, są to osoby kulturalne, dla których duży wydatek za jeden wieczór nie jest niczym wyjątkowym. Zapewniamy niezbędne doradztwo i pomoc dla dziewczyn, które nie posiadają doświadczenia.


Poszukujemy dziewczyn / kobiet do współpracy które są atrakcyjne, zadbane, znają przynajmniej w stopniu podstawowym język angielski lub francuski. Nie jest WYMAGANE doświadczenie, dla dziewczyn które wyjeżdżają po raz pierwszy przygotowane zostanie niezbędną pomoc oraz doradztwo.


Dzienne zarobki przekraczają 4 000zł, wszystkie dodatki są wyłącznie i tylko dla CIEBIE. Gwarantowana praca w komfortowych warunkach, gdzie panuje zasada szacunku oraz wzajemnej współpracy. W branży działamy od wielu lat i zorganizowaliśmy już kilkadziesiąt tego rodzaju turnusów.


Wszelkie materiały, zdjęcia oraz informację, które prześlesz nie zostaną wykorzystane bez Twojej zgody (Zapewniona jest dyskrecja dla ciebie)

Jeśli chcesz zarobić prawdziwe pieniądze i zdobyć doświadczenie, na profesjonalnie organizowanych turnusach to wybierz właśnie nas.


Liczy się przede wszystkim uśmiech i miłe podejście do klienta. Z takimi atutami zarabia każda dziewczyna, ogłoszenie jest skierowane dla poważnych zdecydowanych i kulturalnych dziewczyn
Jeżeli masz obawy i boisz się przyjechać sama możesz zabrać koleżankę.

Dane kontaktowe zawarte w tym ogłoszeniu są jedynymi wiarygodnymi danymi, które umożliwiają kontakt z nami.
Nic nie tracisz możesz jedynie zyskać!

Prześlij nam swoje zgłoszenie, a my skontaktujemy z tobą.
Dane kontaktowe: vipescortwomen@gmail.com

Wyświetleń: 437

Dane ogłoszeniodawcy:


Dodatkowe opcje: