Strona głownaRegulaminKontaktDodaj ogłoszenie

Pakowanie czekolady - Dania

Opis: Aktualnie dla naszego Klienta z Danii Kopenhaga , poszukujemy kobiet i meżczyzn na stanowisko:

Pracownik fizyczny - Pakowacz ,
Miejsce Pracy: Dania – Kopenhaga , Bag Elefanterne 20A

Obowiązki:
Pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie gotowych produktów – czekolad, pralin na linii produkcyjnej, jak również kontrolowanie jakości wyrobów,
Praca w systemie 2-zmianowym,
Praca w branży produkcyjnej 7,5h dziennie 5 dni w tygodniu .

Wymagania:
Wykształcenie min. zawodowe
Doświadczenie w pracy na pakowaniu
Sumienność, odpowiedzialność
Uprawnienia na suwnice, wózki widłowe - mile widziane.

Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na bardzo dobrych warunkach,
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Bonusy/premie,
Oferta pracy tymczasowej z mozliwoscia uzyskania stalej.

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV z Nr ref.: Pak/KT K.Ryba, na adres: bagelefant @hotmail.com , a nastepnie kontakt pod numer : Krzysztof Ryba : tel 0034 654151902 w celu uzyskania infromacji i dostarczenia informacji o swojej kandydaturze.

Wyświetleń: 917