Strona głownaRegulaminKontaktDodaj ogłoszenie

Pakowanie odziezy - Francja

Pakowanie odziezy
Nr. 22-23 – rtrr.21

Stanowisko: PRODUKCJA - PAKOWACZ/Odziez, obuwie, tekstyli.

Tekstylia / Manufaktura
Opis stanowiska: Firma BERGFEX – zatrudni we Francji kobiety i mezczyzn do pracy w hurtowni przy pakowaniu odziezy. Firma zapewnia mieszkanie, dojazd do pracy, ubezpieczenie oraz opieke polskich przedstawicieli. Cv prosze wysylac na adres bergfex2014@yahoo.fr Kontakt tel. +34 604185115 - Adam Cybulski
Miejsce zatrudnienia: Francja, miasto: Bordeaux.

Początek zatrudnienia: luty 2014
Wymiar: cały etat , 8h dziennie, 7 dni w tygodniu.
Wymagania: doswiadczenie przy pakowaniu - pikowanie, zbieranie zamowien. Osoby ze znajmoscia jezyka angielskiego-francuskiego-hiszpanskiego lub niemieckiego beda rekrutowane w pierwszej kolejnosci. Uprawnienia wozki widlowe i prawo jazdy beda dodatkowym atutem przy rekrutacji.
Wymagany język angielski, na poziomie: komunikatywny

Oferujemy

zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 os., z dostepem do internetu, kantyna.
dojazd do Francji z Polski z 5 miast.
ubezpieczenie
opieke polskich przedstawicieli
zarobki od - 8,40€ netto za godzine pracy / w zaleznosci od stanowiska

Wymagane od kandydatów dokumenty:

Dowod osob lub paszport.

Osoba kontaktowa: Adam Cybulski

Telefon osoby kontaktowej: +34 604-185-115., pon.-pt. 08:00 – 16:30.

Wyświetleń: 611