Strona głownaRegulaminKontaktDodaj ogłoszenie

Opiekunka do pani w Trippstadt od 26.09

Firma HERZ 24 sp. z o.o. sp.k. świadczy głównie usługi opiekuńcze dla niemieckich Seniorów. Naszym Kandydatkom zapewniamy legalne zatrudnienie w charakterze Opiekunek Osób Starszych w Niemczech, najkorzystniejsze warunki oraz fachową pomoc naszych Doradców.
Aktualnie szukamy opiekunki do pani w miejscowości Trippstadt, niedaleko Kaiserslautern i Mannheim.

STAN ZDROWIA OSOBY PODOPIECZNEJ:
Wiek: 48 lat Waga: 41 kg Wzrost: 167 cm.

Choroby:
Podopieczna cierpi na stwardnienie rozsiane, ma problemy z mówieniem (mówi cicho) , ma założony cewnik, porusza się na wózku leżącym.
Obowiązki:

Opiekunka pomaga podopiecznej we wszystkich czynnościach życia codziennego podaje pokarmy. Do dyspozycji wózek inwalidzki, krzesło toaletowe i winda. Do obowiązków opiekunki należy również typowe zajmowanie się domem: gotowanie, sprzątanie, pranie, robienie zakupów.

Pozostałe informacje:

Podopieczna mieszka w mieszkaniu. Opiekunka ma do dyspozycji apartament z kuchnią i łazienką, który znajduje się na przeciwko mieszkania podopiecznej. W tym samym budynku znajduje się dostępna całodobowo opieka medyczna, która jest cały czas do dyspozycji podopiecznej. Pacjentka ogląda telewizję, słucha radia, lubi dyktować listy i teksty. Opiekunka ma wolne jeden cały dzień w tygodniu i wolne popołudnia.

Wymagania:
-dobra znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie w opiece
-osoba niepaląca
-dyspozycyjność od 26.09 na czas 2 miesięcy

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny: 533 304 741

Wyświetleń: 315

Dane ogłoszeniodawcy:


Dodatkowe opcje: