Strona głownaRegulaminKontaktDodaj ogłoszenie

Opiekunka osoby starszej- Niemcy

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę dla opiekunów osób starszych w Niemczech. Zaufały nam setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.
W obecnej chwili poszukujemy opiekunki dla 89-letniej podopiecznej z miejscowości (71083 )Herrenberg ( Niemcy)
STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:
Wiek: 89lat Waga: 55 kg
Podopieczna cierpi na demencję oraz nadciśnienie tętnicze. Ma amputowaną prawa nogę pow. kolana. Ma problemy z orientacją w czasie, przestrzeni i rozpoznawaniem osób. Podopieczna porusza się na wózku inwalidzkim, nosi pampersy, noce przesypia spokojnie. Podopieczna jest osobą spokojną i pogodną. Do podopiecznej przychodzi 2x dziennie opieka medyczna .Rano ok. 9:30, myją ją ubierają i sadzają na wózek a wieczorem ok. 18:30 zmieniają pampersa, myją, przebierają i kładą do łóżka, (opiekunka pomaga przy tych czynnościach).
OBOWIĄZKI:
Opiekunka pomaga pielęgniarce z Pflegedienst w czynnościach pielęgnacyjnych oraz zajmuje się domem (gotuje, sprząta, pierze, prasuje, robi zakupy).Wychodzi z podopieczną na spacery (póki co wyjeżdża wózkiem na taras), dotrzymuje towarzystwa w ciągu dnia.
DODATKOWE INFORMACJE:
Podopieczna mieszka w domu z ogrodem. Jeśli opiekunka chciałaby, może zająć się kwiatami w ogrodzie, ale nie jest to wymagane. Dla opiekunki jest oddzielny pokój ze standardowym wyposażeniem i dostępem do ogrodu.
W każdą środę rano przychodzi córka podopiecznej i kąpię ją (opiekunka pomaga ). W tym dniu również robi większe zakupy. Po drobniejsze rzeczy opiekunka chodzi sama, do sklepu . który jest blisko.
Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego- warunek konieczny
-dyspozycyjność na okres 2mc.
-doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- osoba odpowiedzialna, lubiąca pracę z osobami starszymi.
Oferujemy:
- legalne zatrudnienie
- opłacone składki i ubezpieczenia społeczne
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznej
- zwrot kosztów podróży
- stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem po wyjeździe
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy
edyta.pertyk@pmh.info.pl
Tel: 508 624 667

Wyświetleń: 630

Dane ogłoszeniodawcy:


Dodatkowe opcje: