Strona głownaRegulaminKontaktDodaj ogłoszenie

Opiekunka starszej pani w Wienhausen

Firma HERZ 24 sp. z o.o. sp.k. świadczy głównie usługi opiekuńcze dla niemieckich Seniorów. Naszym Kandydatkom zapewniamy legalne zatrudnienie w charakterze Opiekunek Osób Starszych w Niemczech, najkorzystniejsze warunki oraz fachową pomoc naszych Doradców.
Aktualnie poszukujemy opiekunki do starszej pani w Wienhausen.
STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:

Wiek: 82 lata; Waga: 73 kg;

Podopieczna ma problemy z poruszaniem, cierpi na inkontynencję, słabo słyszy i ma drobne problemy z sercem wynikające z wieku. Jest osobą raczej samodzielną, ale wymaga pomocy.

Obowiązki:
Prowadzenie domu: gotowanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów, podlewanie kwiatków.

Opieka: pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach gdy zajdzie taka potrzeba przy ubieraniu, myciu, aktywne spędzanie czasu z podopieczną np. rozmowy, czytanie gazet, książek, zmiana pielucho majtek jeśli zajdzie taka potrzeba, pilnowanie aby podopieczna przyjmowała leki

W nocy należy być gotowym do ewentualnego niesienia pomocy, gdy zajdzie taka potrzeba-np. gdy podopieczna musi do toalety.

Dodatkowe informacje:
Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym 80m2. W styczniu miała złamany krąg lędźwiowy i czasami skarży się na bóle pleców. Czas wolny min 2 h w ciągu dnia oraz dwa razy w tygodniu wolne popołudnia.

Wymagania:
-dobra znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie w opiece
-dyspozycyjność od 9.09 na czas co najmniej 1 miesiąca
-prawo jazdy kat. B
-mile widziane osoby niepalące i posiadające referencje

Wyświetleń: 423

Dane ogłoszeniodawcy:


Dodatkowe opcje: