Strona głownaRegulaminKontaktDodaj ogłoszenie

Poszukiwana opiekunka do starszego małżeństwa w Bremen

Poszukujemy opiekunki do małżeństwa w Bremen od 23.07 na 5 tyg. Wymagana bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi.
STAN ZDROWIA OSÓB PODOPIECZNYCH:
Wiek: 81 lat (Pani), 87 lat (Pan) Waga: 45 kg (Pani), 65 kg (Pan)
Podopieczni mają problemy z poruszaniem i cierpią na demencję. Oboje przeszli złamanie obojczyków. Podopieczny jest osobą niewidomą i słabo słyszącą.
Obowiązki:
Opiekunka pomaga podopiecznym we wszystkich czynnościach życia codziennego: przy myciu, ubieraniu, przyjmowaniu posiłków, chodzi z nimi na spacery. Do obowiązków opiekunki należy również typowe zajmowanie się domem: gotowanie, pranie, robienie zakupów, prasowanie.
Pozostałe informacje:
Podopieczni mieszkają w mieszkaniu 60 m2. Opiekunka ma dyspozycji własny pokój z dostępem do Internetu. Opiekunka ma wolne jeden cały dzień w tygodniu i min. 2 godziny w ciągu dnia.
Do podopiecznych regularnie przychodzi sprzątaczka, która sprząta całe mieszkanie.
Wymagania:bardzo dobra znajomoscjęzyka niemieckiego
doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

Oferujemy:pracę w prywatnych domach u niemieckich seniorów na terenie całych Niemiec
legalną pracę
opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia
atrakcyjne wynagrodzenie
profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców
pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu
pomoc w przygotowaniu do wyjazdu
zwrot kosztów podróży
kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia)
na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy
Kontakt:
Tel.kom. 533 304 741 /517 959 664/ 886 421 295/ 507 025 230 tel. 22-433-62-12
e-mail: magdalena.borowska@herz24.pl jolanta.brodecka@herz24.pl
agnieszka.blachowska@herz24.pl
aneta.janus@herz24.pl

Wyświetleń: 356