Strona głownaRegulaminKontaktDodaj ogłoszenie

Zatrudnimy opiekunkę do pani w Trippstadt od 26.09

Firma HERZ 24 sp. z o.o. sp.k. świadczy głównie usługi opiekuńcze dla niemieckich Seniorów. Naszym Kandydatkom zapewniamy legalne zatrudnienie w charakterze Opiekunek Osób Starszych w Niemczech, najkorzystniejsze warunki oraz fachową pomoc naszych Doradców.
Aktualnie szukamy opiekunki do pani w Trippstadt niedaleko Kaiserslautern.
Podopieczna cierpi na stwardnienie rozsiane, ma problemy z mówieniem (mówi cicho), ma założony cewnik, porusza się na wózku leżącym.
Obowiązki:

Opiekunka pomaga podopiecznej we wszystkich czynnościach życia codziennego podaje pokarmy. Do dyspozycji wózek inwalidzki, krzesło toaletowe i winda. Do obowiązków opiekunki należy również typowe zajmowanie się domem: gotowanie, sprzątanie, pranie, robienie zakupów.

Pozostałe informacje:

Podopieczna mieszka w mieszkaniu. Opiekunka ma dyspozycji apartament z kuchnią i łazienką, który znajduje się na przeciwko mieszkania podopiecznej. W tym samym budynku znajduje się dostępna całodobowo opieka medyczna, która jest cały czas do dyspozycji podopiecznej. Pacjentka ogląda telewizję, słucha radia, lubi dyktować listy i teksty. Opiekunka ma wolne jeden cały dzień w tygodniu i wolne popołudnia.

Wymagania:
-dobra znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie w opiece
-osoba niepaląca
-mile widziane referencje
-dyspozycyjność od 26.09 na 2 miesiące

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:
HERZ 24 sp. z o.o. sp.k.
Tel. kom. 533-304-741,
e-mail: magdalena.borowska@herz24.pl
http://www.herz24.pl

Wyświetleń: 354

Dane ogłoszeniodawcy:


Dodatkowe opcje: