Strona głownaRegulaminKontaktDodaj ogłoszenie

Praca na magazynie odziezowym w Norwegii

Magazyn z Forus ( Stavanger ) poszukuje mezczyzn oraz kobiet, w parach badz grupach do pracy w magazynie odziezowym firmy Lindex AS do pracy przy pakowaniu, sortowaniu, zbieraniu zamowien oraz zmianie metek i plakietek przy ubraniach. Nie wymagamy doswiadczenia. Kazdy pracownik zostanie przeszkolony.
Zadania:
- Przyjmowanie i sprawdzanie towaru na magazynie wedlug listy
- Zbieranie towaru na magazynie
- Kompletowanie do wysylki
- Pakowanie towaru oraz zmiana oznaczen cenowych
- Dbanie o prawidlowe stany magazynowe i uzupelnianie niedoborow
- Zaladunek towaru, sprzatanie stanowisk pracy
Wymagania:
- Gotowosc do podjecia pracy od zaraz
- Ukonczone 18- lat
- Wyksztalcenie co najmniej srednie
- Brak problemow zdrowotnych ( praca min. 40h tygodniowo )
Oferujemy:
- Szkolenie dla kazdego pracownika przed rozpoczeciem pracy
- Opieke polskich koordynatorow na miejscu pracy oraz zakwaterowaniu
- Zatrudnienie na okres probny 1,2,3 miesiace (z mozliwoscia stalej posady)
- Bezplatne zakwaterowanie obok miejsca pracy
- Transport z Polski do Norwegii
- Dobre zarobki zgodne z norweskim ukladem zbiorowym 130 NOK
Osoby zainteresowanie niniejszym prosimy o kontakt z organizatorem wyjazdu za posrednictwem rozmowy telefonicznej. Znajmosc jezyka ang., lub norw., bedzie dodatkowym atutem przy rekrutacji. Tel: +34 60-32-02-732 ( pon-pt 9-17 ).
Nr.ref.: cnr/nor/4123331
Informujemy, iz skontaktujemy sie tylko z wybranymi droga rekrutacji osobami.

Wyświetleń: 682