Strona głownaRegulaminKontaktDodaj ogłoszenie

Poszukiwani pracownicy produkcyjni, Höga Kusten Glass

Poszukiwani pracownicy produkcyjni do pracy przy produkcji okien w Höga Kusten Glass, Härnösand !

Nr ref: GL/08/14

Zakres obowiązków:
- praca na produkcji przy montażu okien
- montaż elementów konstrukcyjnych
- dbałość o jakość produkowanych wyrobów
Praca zautomatyzowana na większości stanowiskach.
Jednodniowe szkolenie z zakresu obsługi robotów.

Oczekiwania:
- dyspozycyjność do pracy
- praca zarówno dla mężczyzn jak i kobiet
- dokładność oraz sumienność
- umiejętność pracy w zespole

Oferta:
- stabilna praca w renomowanej firmie
- praca zmianowa
- atrakcyjne wynagrodzenie 130SEK/h
- bardzo dobre warunki pracy
- pełne ubezpieczenie
- nadgodziny 50% więcej wypłacone
- zakwaterowanie
- umowa z Höga Kusten Glass

Wyjazd 4 sierpnia z Krakowa

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV wraz z numerem referencyjnym na adres e-mail: aplikacja@hush.com

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dn. 28.09.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 133, Poz. 883)\"

Wyświetleń: 1193