Strona głownaRegulaminKontaktDodaj ogłoszenie

Zapraszam atrakcyjne dziewczyny w wieku od 18 do 30 lat!

Jeżeli jesteś atrakcyjną dziewczyną ceniącą sobie niezależność finansową i wysoki standard życia moja propozycja powinna Cię zainteresować!
Stworzyłam miejsce, jakiego zdecydowanie nie znajdziesz w warszawie, chcę, aby każda dziewczyna, z którą podejmę współpracę czuła się dobrze i bezpiecznie. Zrozumiałe jest to, że jesteśmy tu by zarabiać, a gdy pracujesz w bezstresowej i przyjaznej atmosferze współpraca jest owocniejsza i wszystko jest łatwiejsze. Nie powiem, że stawiam tylko, na jakość klientów, bo to nie prawda, stawiam również na ilość, ale wysokość stawek zapewnia, że byle, kto nie przyjdzie, zarówno ja jak i dziewczyny, które ze mną współpracują są nastawione na zarabianie dużych pieniędzy i na tym sie skupiamy. Bez wątpienia będziesz zadowolona z zarobków i warunków u mnie panujących. W kilku lokalizacjach po dwa/trzy apartamenty, z czego każdy ma duża grupę stałych klientów a jeżeli poczujesz, że Twoje zarobki zmalały, (w co osobiście wątpię) możliwe jest przeniesienie do innej części miasta, dzięki czemu na pewno nie przestaniesz zarabiać! Mamy kilkanaście telefonów i ogłoszeń, dzięki którym nie jesteś skazana tylko na swojego klienta, jeśli danego dnia masz mało swoich dostajesz innych :) tym właśnie sposobem ruch jest u każdej z dziewczyn cały czas...
Kogo szukam...?
Dziewczyn, które ukończyły 18 lat i nie przekroczyły 30. Nie musisz mieć wymiarów modelki, ale zdecydowanie zgrabne dziewczyny zarabiają dużo więcej, więc paniom z nadwagą na pewno podziękuje. Miłe usposobienie, dbałość o higienę i swój wygląd to podstawa. Chętnie dziewczyny bez lub z niewielkim doświadczeniem.
Co daje w zamian...?
Podstawowe kwestie, na których temat nie chciałabym się rozpisywać a niestety przez bardzo wielu ogłoszeniodawców, którzy ich niespełnianą muszę to bezpieczeństwo i dyskrecja. Wspólnym mianownikiem jest Twój komfort, na którym bardzo mi zależy. Jestem osobą, która praktycznie każdą kwestię bierze na logikę, dlatego wytłumaczę Ci to po swojemu. Bezpieczeństwo - jeżeli stałaby Ci się krzywda nie mogłabyś pracować, nie mogąc pracować nie zarabiasz pieniędzy, gdy Ty ich nie zarabiasz ja również! Więc logicznym jest, że bardzo ważne jest dla mnie Twoje bezpieczeństwo. Dyskrecja - sytuacja jest podobna, gdy pojawiają się podejrzenia pierwsze, co robisz to rezygnujesz z pracy, a gdy to robisz to wiadomo przestajemy zarabiać. Jeszcze jedna istotna sprawa przy dyskrecji - masz ją z mojej strony zagwarantowaną również po zakończeniu współpracy, nie palę za sobą mostów! Przecież może za jakiś czas będziesz chciała ponownie nawiązać współpracę.
No i teraz możemy przejść dalej. Apartament tylko do Twojej dyspozycji, (w którym również możesz bezpłatnie zamieszkać), dzięki czemu czujesz się swobodnie i nie masz konkurencji natomiast, jeżeli jesteś z koleżanką możliwe dwa apartamenty w bardzo bliskiej lokalizacji (ten sam, apartamentowiec). Sesję zdjęciową oczywiście bezpłatnie, która jest podstawą reklamy - jest ona wykonana i wyretuszowana przez profesjonalnego fotografika, zachowując Twoją anonimowość. Telefonistkę, która w sposób kompetentny umawia Twoje spotkania. Roomservice - jeżeli w apartamencie skończy się coś, co jest Ci niezbędne do pracy, bądź z powodu natłoku pracy nie będziesz miała czasu by wyskoczyć na obiad, niezwłocznie zostanie Ci to dowiezione. Reklama, za którą nie ponosisz kosztów - profesjonalny marketing, indywidualna kampania zarówno w internecie jak i prasie oraz promocja wśród stałych klientów. Kierowca - w przypadku, gdy chciałabyś pracować również na wyjazdach zapewniam osobę, która Cię zawiezie i odwiezie zapewniając również bezpieczeństwo. Stawki od 200 do 800 zł za godzinę spotkania - rozliczenie pół na pół. Wszystkie napiwki i dodatki są w całości Twoje. Sama ustalasz to, co oferujesz klientowi. Wolna sobota i niedziela bądź praca tylko w weekendy. Pracujemy głównie w ciągu dnia i wieczorami, ale możliwe inne godziny. Jestem człowiekiem, więc na pewno się dogadamy.
Masz dylemat? Zastanawiasz się czy jesteś w stanie tak pracować, przyjedź na kilka dni i sprawdź.
Na początek zapraszam Cię do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Jeżeli masz obawy chętnie je rozwieję odpowiadając na każde Twoje pytanie. A jeżeli jesteś zdecydowana proszę o przesłanie swoich zdjęć i kilku podstawowych informacji na swój temat tj. wiek, wzrost, doświadczenie, etc.

Wyświetleń: 515

Dane ogłoszeniodawcy:


Dodatkowe opcje: